Nowości na rynku sprzętów AGD – kuchenek

Wybór kuchenki wolnostojącej nie jest tak prosty, jak to się może wydawać. Dlatego warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej, a także zapoznać się z nowościami na rynku kuchenek wolnostojących oraz ich szerokimi funkcjonalnościami, które na pewno będą przydatne podczas codziennego przygotowywania potraw.

Amica 6226GcED3.33ZpTsDA

Wśród nowości na rynku kuchenek można wskazać przede wszystkim model Amica 6226GcED3.33ZpTsDA. Jest to kuchenka wolnostojąca o wyjątkowo nowoczesnym designie. Utrzymana jest w kolorach czerni oraz srebra, co sprawia, że idealnie komponuje się w każdej kuchni. Kuchenka z zapalniczką elektryczną ma klasę energetyczną A, co sprawia, że jej działanie jest bardzo efektywne. Wśród dodatkowych opcji można wskazać termoobieg, a także grill z żeliwnym rusztem. Model wyposażony jest także w BakingPro System.

Bosch HXN390D50L

Kolejnym polecanym modelem kuchenki wolnostojącej jest Bosch HXN390D50L, który w ostatnim czasie jest bardzo często wybierany przez klientów. Kolor obudowy kuchenki utrzymany jest w srebrnym kolorze, dzięki czemu doskonale się prezentuje. Oprócz tego kuchenka ma szereg funkcji dodatkowych, wśród których można wskazać szybkie nagrzewanie, termoobieg, grill, a także szeroki zakres temperatur, które wynoszą od pięćdziesięciu do dwustu siedemdziesięciu pięciu stopni Celsjusza.

Zobacz również  Urządzamy: dom w stylu wiejskim

Amica 510GEM2.33ZpTa

Popularnym modelem kuchenki wolnostojącej Amica jest także Amica 510GEM2.33ZpTa. Ta wersja kuchenki ma zapalniczkę w pokrętle, a także grill oraz termoobieg, jednak bez grzałki pierścieniowej. Ilość funkcji w tym modelu jest dość szeroka, a wśród nich można na przykład wymienić możliwość rozmrażania, a także szybkiego nagrzewania. Oprócz tego bardzo przydatny jest również elektroniczny wyświetlacz, który ułatwia kontrolę nad kuchenką.

Amica 58GED2.33HZPTAQ

Marka Amica w swojej ofercie ma również taki model kuchenki jak Amica 58GED2.33HZPTAQ. Jest to kuchenka w wariancie XXL, ponieważ jej pojemność jest zwiększona w stosunku do standardowej. W tym modelu można znaleźć liczne funkcje dodatkowe, takie jak rozmrażanie oraz szybsze nagrzewanie. Kuchenka wyposażona jest w termoobieg, jednak nie znajduje się w niej przydatny dla wielu osób grill.

Beko FSMT55330DXDS

Wśród nowości na rynku sprzętów AGD można także wskazać taki model kuchenki jak Beko FSMT55330DXDS. Charakteryzuje się on klasą energetyczną A oraz szeroką funkcjonalnością. W kuchence możliwe jest oświetlenie wnętrza, a także pieczenie 3D. Podczas korzystania z urządzenia można także skorzystać z bardzo przydatnego timera.

Indesit I6GMH6AG

Indesit I6GMH6AG to kolejny model kuchenki wolnostojącej, który aktualnie jest bardzo chętnie wybierany przez klientów. Kuchenka tego rodzaju wyposażona jest w automatyczne programowanie, wyświetlacz elektroniczny, a także możliwość czyszczenia parowego. Oprócz tego można skorzystać z funkcji rozmrażania, termoobiegu, a także grilla. Kuchenka ma klasę energetyczną A.

Zobacz również  Ogrodzenia posesyjne – czy prawo wymaga grodzenia terenu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *